19 júl 2018 - 10:24
Lucia Kvasňovská

Policajti objasnili 20 prípadov vlámaní v Petržalke, 37-ročný muž mal pôsobiť škodu cca 7 875 eur

Foto: Policajti objasnili 20 prípadov vlámaní v Petržalke, 37-ročný muž mal pôsobiť škodu cca 7 875 eur
Foto: ilustračná - pixabay

Batislavským policajtom sa podarilo objasniť 20 prípadov krádeží z viacerých prevažne nebytových priestorov obytných domov v Petržalke.  Páchateľ krádežami spôsobil celkovú škodu hodnote cca 7 875 eur. 37-ročný Štefan Š. z Bratislavy už čelí obvineniu.

„Po zabezpečení potrebnej dôkaznej situácie vyšetrovateľ Policajného zboru vzniesol obvinenie z pokračovacieho zločinu krádeže v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci 37-ročnému Stanislavovi Š. z Bratislavy. Vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet k podaniu návrhu na vzatie obvineného do vyšetrovacej väzby,“ informovala Lucia Mihalíková, hovorkyňa KR PZ Bratislava.

Obvinený Štefan sa mal v období od 20. apríla do 15. júla vlámať do 19 nebytových priestorov (spoločné a pivničné priestory) a 1 sídla súkromnej spoločnosti. Pri krádežiach v rôznych častiach Petržalky (opakovane na Gercenovej, Poloreckého, opakovane na Haanovej, Šustekovej, opakovane na Medveďovej, Wolkrovej, Osuského, Očovskej, Krásnohorskej, opakovane na Bzovíckej, Beňadickej a Mlynarovičovej ulici) došlo k odcudzeniu 32 bicyklov, príslušenstva k bicyklom a elektroniky.

Obvinenému 37-ročnému mužovi hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov. 
Zdroj: KR PZ Bratislava

Dopravný servis
Pribinova
Uzavretá cesta
03:10
Gagarinova
Prekážka na ceste
02:17
Gagarinova
Policajná hliadka
01:10
Štefánikova
Prekážka na ceste
00:18
Gagarinova
Prekážka na ceste
23:15
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.