Efektívna reklama v Bratislave


Spájame ľudí s informáciami v mieste, kde žijú

Žilinak je skratka slovného spojenia Žilina Aktuálne a predstavuje najväčší spravodajský portál v Žilinskom kraji. Každý deň zaznamenávame tisíce unikátnych návštev, čím patríme medzi najzásadnejšie zdroje informácií obyvateľov celého Žilinského kraja. Komunita Žilinak.sk na sociálnych sieťach pozostáva z desiatok tisíc čitateľov, ktorí aktívne prispievajú k tvorbe nášho obsahu.


Efektívna reklama nielen v meste Žilina

Nechceme vás zaťažovať rôznymi číslami, podstatné pre vaše rozhodovanie je, že mesačne zaznamenávame približne 220 000 návštevníkov a na Facebooku nás sleduje viac ako 12 000 používateľov, ktorí predstavujú podstatnú časť používateľov na tejto sociálnej sieti v Žilinskom kraji. Vďaka tomu, že sme vybudovali takúto unikátnu komunitu, poznáme správnu stratégiu a načasovanie reklamy.220 000
čitateľov mesačne

12 000
FB sledovateľov

20+
inzerujúcich klientov


Jednoduchá realizácia kampane

Snažíme sa, aby ste s reklamou u nás mali čo najmenej práce. Preto nám stačí dodať podklady a my všetko pripravíme v koncepte. Následne spoločne sfinalizujeme podobu textu, prípadne aj bannerov, a sme pripravení zverejniť celú kampaň. Časy zverejnenia a cielenie plánujeme podľa našich skúseností pre maximalizáciu zásahu kampane.

Dodáte nám
vaše podklady


Navrhneme koncept a pošleme vám ho


Odkomunikujeme si finálne úpravy


Kampaň zverejníme a zacielime

Ponuky

Z našich klientov vyberáme