Polícia vyšetruje zločin ublíženia na zdraví na Panskej ulici, priemyselná kamera zachytila 3 osoby


Foto: Polícia vyšetruje zločin ublíženia na zdraví na Panskej ulici, priemyselná kamera zachytila 3 osoby
Galéria: 3 fotky
Foto: KR PZ Bratislava

Policajti v Bratislave vyšetrujú zločin ublíženia na zdraví, ku ktorému došlo na Panskej ulici v Starom Meste 10. decembra okolo 1:15 ráno. 

Dvaja doposiaľ neznámi páchatelia sa dostali najprv do slovného a následne aj do fyzického sporu s dvoma poškodenými mužmi. Jeden z páchateľov bodol poškodeného muža ostrým predmetom do oblasti brucha a muž počas konfliktu utrpel aj viaceré poranenia hlavy.  So zraneniami ho previezli do nemocnice. 

„Po neznámych páchateľoch policajti v súčasnosti intenzívne pátrajú. Vyšetrovateľ Policajného zboru v tejto súvislosti začne trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví spáchaný formou spolupáchateľstva,“ uvádza Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave. 

Polícia sa obracia na verejnosť s prosbou o pomoc pri hľadaní dvoch neznámych páchateľov ako aj ďalšej osoby ženského pohlavia. Tieto osoby zaznamenala priemyselná kamera v blízkosti miesta činu na rohu ulíc Rybná brána a Pánska ulica).


Hľadané osoby sú približne vo veku okolo 20 rokov.

Jeden z mužov je priemernej postavy, vysoký asi 180 cm, má krátke tmavé vlasy, oblečenú mal čiernu bundu s kapucňou, tmavé rifle a čiernobiele tenisky.

Druhý muž je tiež vo veku asi 20 rokov, priemernej postavy, vysoký okolo 180-190 cm, má krátke svetlé vlasy, na sebe mal tmavomodrú bundu s kapucňou, bledé riflové nohavice roztrhané na kolenách a bledé športové topánky.

Žena, ktorá bola s nimi, mohla mať okolo 20 rokov, priemernú postavu, vysoká je asi 165 cm, má dlhé čierne vlasy. Na sebe mala čiernu bundu do pása, rifle a biele tenisky. 

„V  tejto súvislosti vyzývame občanov k spolupráci. Akékoľvek informácie ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby na priložených záberoch, nám oznámte na bezplatné číslo polície 158, prípadne na číslo 09610 31 313 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení,“ dodáva hovorkyňa. 

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Bratislava