Počas nedeľného protestu bude doprava v centre Bratislavy značne obmedzená, jazdite zodpovedne


Foto: Počas nedeľného protestu bude doprava v centre Bratislavy značne obmedzená, jazdite zodpovedne Foto: ilustračná - facebook.com/policiaslovakia

V súvislosti s nedeľným protestom na Námestí SNP v Bratislave upozorňuje polícia aj na dopravné obmedzenia, s ktorými treba v centre hlavného mesta počítať. 15. apríla v čase od 15:00 do ukončenia zhromaždenia buú policajné hliadky usmerňovať a riadiť dopravu na niektorých úsekoch. Rovnako bude polícia dohliadať aj na pokojný  bezpečný priebeh protestov.

Doprava bude obmedzená predvšetkým na Námestí SNP, na Šafárikovom námestí, Štúrovej ulici, ako aj v priľahlých uliciach Starého mesta, najmä na Tobruckého ul., Dobrovičovej ul., Talerovej ul., Grosslingovej ul., Jesenského ul., Dunajskej ul., Kamennom nám., Špitálskej ul., Klobučníckej ul., Uršulínskej ul., Medenej ul. a Hurbanovom námestí.

„Vodičom, ktorí počas dňa budú parkovať na uvedených miestach odporúčame, aby si do 15.00 h preparkovali svoje vozidlá na iné miesta, nakoľko to už potom pravdepodobne nebude možné,“ informovala Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave. 

Dopravu na týchto miestach budú riadiť hliadky. Polícia vyzýva vodičov, aby rešektovali pokyny príslušníkov polície. Ak je to možné, na prejazd radšej využite inú trasu. Zdroj: KR PZ Bratislava