Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po páchateľovi lúpeže v stávkovej kancelárii v Modre


Foto: Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po páchateľovi lúpeže v stávkovej kancelárii v Modre
Galéria: 4 fotky
Foto: KR PZ Bratislava

Policajti v Pezinku vyšetrujú lúpež, ku ktorej došlo 16. marca v jednej zo stávkových kancelárii na ulici Ľudovíta Štúra v Modre. Podľa doterajších informácií vošiel doposiaľ neznámy páchateľ v piatok okolo 16:45 do priestorov kancelárie.

Neznámy muž pristúpil k pultu, na ktorý položil krátku strelnú zbraň a od zamestnankyne žiadal finančnú hotovosť. Z obavy o svoj život mu zamestnankyňa vydala hotovosť 400 eur.

Páchateľ následne utiekol. Lúpež sa zaobišla bez zranení.


Polícia v súčasnosti pátra po páchateľovi. Muž je vo veku približne 25 až 30 rokov. Vysoký je približne 175 cm. Na sebe mal čiernu bundu s kapucňou, modré rifle a tenisky hnedej farby.

„Policajti v súvislosti s objasňovaním tohto trestného činu pátrajú po osobách, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku. V tejto súvislosti vyzývame občanov k spolupráci. Akékoľvek informácie ktoré by polícii pomohli stotožniť osobu na priložených záberoch, nám oznámte na bezplatné číslo polície 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení,“ uvádza Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave. 
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Bratislava