2 mesiace dobrovoľníctva v Indii: Dobrodruh.sk pozýva na besedu s Martinou, ktorá v Indii stážovala


Foto: 2 mesiace dobrovoľníctva v Indii: Dobrodruh.sk pozýva na besedu s Martinou, ktorá v Indii stážovala Foto: facebook.com - stránka kaviarne Dobrodruh.sk

Dobrodruh.sk cestovateľská kaviareň a klubovňa pozýva všetkých, ktorí radi cestujú, alebo majú radi cestovateľské príbehy, na stretnutie s Martinou Kuffelovou. Porozpráva nám o svojej stáži v Indii. 

„Moje kroky do Indie viedli skrz pracovnú príležitosť počas doktorandského štúdia v Brne. Ako ašpirujúca primatologička som sa vybrala pomôcť ďalšej PhD študentke do indických Himaláji s výskumom chovania miestnych langurov (opice podobné gibonom, ale fylogeneticky bližšie makakom),“ uvádza Martina. 

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť dozvedieť sa viac o kultúre v Indii, o živote a krásach krajiny. Martina nám porozpráva o svojich zážitkoch a skúsenostiach. Určite nám ponúkne tipy a triky ako sa do Indie dostať, na čo sa pripraviť a čo si netreba nechať ujsť. 

„Okrem pracovnej skúsenosti, som na vlastnej koži pocítila pravý indický vidiecký životný štýl vrátane základnej indickej kuchyne (ako najúčinnejšej odtučňovacej kúre), “divokých” tanečných párty plných indických vypalovačiek, šialenej hromadnej dopravy (23 ľudí v 12 miestnom taxíku nie je nič neobvyklé) a neúprosného monzúnu, ktorý mi takmer znemožnil návrat domov,“ popisuje svoje skúsenosti.

Vstupné na udalosť je 3 eurá. Aby sa všetci záujemcovia do priestorov kaviarne zmestili, beseda sa bude konať dvakrát po sebe. Prvá beseda sa začne o 18:00 a skončí cca o 19:00. Po nej bude nasledovať krátka diskusia. Druhá beseda sa začne preto o 20:00. 

Miesto: Dobrodruh.sk, Vajnorská 3
Dátum: 21.01.2018 - 18:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Dobrodruh.sk