Streľba v Petržalke: Pri byte na Rovniankovej ulici našli telá ženy a muža, bolo pri nich malé dieťa


Foto: Streľba v Petržalke: Pri byte na Rovniankovej ulici našli telá ženy a muža, bolo pri nich malé dieťa Foto: facebook.com/policiaslovakia

Včera, 22. januára popoludní, krátko po 14:45 prijala polícia oznámenie o streľbe v jednom z bytov na Rovniankovej ulici v Mestskej časti Bratislava - Petržalka. Na chodbe v blízkosti výťahu našli telo muža a ženy so strelnými zraneniami a maloleté dieťa. 

23-ročná žena zraneniam na mieste podľahla. 26-ročnému mužovi poskytli záchranári prvú pomoc, no aj napriek ich snahe zraneniam podľahol.

Zdravotníci vykonali tiež prehliadku dieťaťa a zranenia vylúčili. Polícia kontaktovala sociálneho pracovníka, ktorý sa postará o zabezpečenie starostlivosti o maloleté dieťa. 

Presné príčiny a okolnosti tejto udalosti sú predmetom vyšetrovania. Na mieste našla polícia aj krátku strelnú zbraň, ktorú mal 26-ročný muž v legálne držbe. Zbraň zaistili a odoslali ju na Kriminalistický a expertízny ústav. Vyšetrovateľ a obhliadajúci lekár nariadili súdnu pitvu, ktorá prinesie bližšie informácie o udalosti. Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Bratislava