Už čoskoro budú mať Dúbravčania svoj K Park doslova „na skok“. A otestuje ho aj Separ


Foto: Už čoskoro budú mať Dúbravčania svoj K Park doslova „na skok“. A otestuje ho aj Separ

Najbližšiu sobotu otvára Kaufland v bratislavskej Dúbravke svoje najnovšie multifunkčné ihrisko. Okrem tanečníkov, profesionálnych športovcov a trénerov svoje kúsky predvedie tiež raper Separ, nenechajte si ho ujsť!

Budete v sobotu 11. mája v Bratislave a jej okolí? V tom prípade vás pozývame na slávnostné otvorenie už 15-teho K Parku na Slovensku. Začíname od 15:30 hod, v mestskej časti Dúbravka na vás bude čakať skutočne nabitý program. Svoju dokonalú šou predvedie známa Škola Brejku, o zábavu sa postarajú tanečníci Capoeiry či švihadloví šikovníci.

Viacnásobný majster Slovenska, Európy a sveta vo fitness, Michal Barbier, podrobí vybavenie K Parku náročnej skúške. Svoje tajné triky tiež odhalia profesionálni skateboardisti a kolobežkári, nebudú chýbať ani viaceré workshopy. Súťažiť sa bude aj o Separov merch.


A čo by to bolo za oslavu bez parádnej hudby? Po celý deň vám bude hrať DJ Smart, okolo 17:30 sa mikrofónu chopí tvár K Parku, Separ. Pre jeho fanúšikov bude pripravená autogramiáda a na celé podujatie je pre všetkých vstup zdarma. Vyzerá to na skvelý víkend, čo poviete?

Príďte sa zabaviť spolu s nami

V modernom športovo-oddychovom areáli nájdete všetko, čo potrebujete k športu pod holým nebom. Na prvý pohľad vidno, že sa tu zabaví najmä mladšia generácia. Lezecká stena, pingpongový stôl, streetbalové ihrisko, oddychová či workoutová zóna pod holým nebom, ale aj špeciálne plochy, na ktorých sa dá jazdiť na skateboarde a kolobežke. To všetko si môžu miestni naplno užívať vďaka Kauflandu.

„Je pre nás dôležité, aby deti a tínedžeri mali okrem pestrej a vyváženej stravy možnosť hýbať sa. Najmä tí dospievajúci už z klasických ihrísk vyrástli, preto im K Parky umožňujú stretávať sa vonku s kamarátmi a popri tom si zašportovať,“ vysvetľuje Lucia Vargová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland Slovensko v.o.s.

Obľúbený predajca potravín aj takýmto spôsobom motivuje mladú generáciu k aktívnemu pohybu, aby aspoň na chvíľu vymenila sedenie za počítačom či mobilom za čas s kamarátmi alebo šport na čerstvom vzduchu. 

Na ďalšie K Parky sa najbližšie môžu tešiť obyvatelia Košíc, Michaloviec, Brezna, Levíc, Šale a Veľkého Krtíša. Pokiaľ ste miestni, nenechajte si ich ujsť! Viac informácií nájdete na www.kauflandpark.sk.

Miesto: Bratislava-Dúbravka
Dátum: 11.05.2024 - 15:30    20:00


Prečítajte si viac:Zdroj: Inzercia/PR článok