Polícia zadržala 28-ročného muža podozrivého z fyzického napadnutia iného muža v centre Bratislavy


Foto: Polícia zadržala 28-ročného muža podozrivého z fyzického napadnutia iného muža v centre Bratislavy Foto: Ilustračná

V sobotu, 26. mája, skoro ráno zasahovala policajná hliadka pri napadnutí muža v blízkosti Obchodnej ulice v Bratislave. Polícia v súčasnosti incident vyšetruje ako trestný čin ublíženia na zdraví a výtržníctva.

Policajná hliadka počas výkonu služby začula krátko pred 4:45 v sobotu ráno ženský krik blízko Obchodnej ulice. Po príchode na miesto policajti viacero osôb a tiež muža, ktorý ležal na zemi. Podľa doterajších informácií mali raneného fyzicky napadnúť. Na základe opisu páchateľa zadržali policajti podozrivého 28-ročného muža.

Napadnutý muž ostal po incidente ležať na zemi a v bezvedomí. Policajti mu poskytovali prvú pomoc až do príchodu záchrannej služby. Následne ho previezla sanitka do jednej z bratislavských nemocníc.

„V tejto súvislosti začal vyšetrovateľ Policajného zboru trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví v súbehu s trestným činom výtržníctva. Bližšie informácie k prípadu bude možné poskytnúť, keď to procesná situácia umožní,“ informoval Michal Szeiff, hovorca KR PZ Bratislava. Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Bratislava