• 13. september 2025 o 10:30 / aktualizované 13.09. o 20:50

FOTO: Bratislavská polícia pátra po osobách na fotografiách. V predajni ukradli žene kabelku s peniazmi a dokladmi

FOTO: Bratislavská polícia pátra po osobách na fotografiách. V predajni ukradli žene kabelku s peniazmi a dokladmi
Foto: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj

Policajti vyšetrujú okolnosti prečinu krádeže, ktorého sa dopustil doposiaľ neznámy páchateľ tým, že dňa 04.09.2025 v čase krátko pred 16.30 hod. v priestoroch jednej z predajní nachádzajúcej sa v bratislavskej Mlynskej Doline.

Poškodenej odcudzil kabelku s obsahom finančnej hotovosti a ďalších osobných vecí, čím týmto konaním spôsobil škodu vo výške presahujúcu 3 000 Eur.

„V tejto súvislosti pátrame po totožnosti osôb na priložených fotografiách a vyzývame občanov, ktorí majú akékoľvek informácie k ich totožnosti, súčasnému pohybu alebo pobytu, aby nám ich oznámili na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície,“ dodala polícia.


Minútky zo Slovenska