VIDEO: Na nelegálne nočné tuning zrazy prijala pozvanie aj bratislavská polícia. Vodiči odišli bez papierov


Foto: VIDEO: Na nelegálne nočné tuning zrazy prijala pozvanie aj bratislavská polícia. Vodiči odišli bez papierov Foto: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Uplynulú noc sa na viacerých miestach v Bratislave organizovali zrazy tuningových vozidiel. Zavítali na ne aj bratislavské policajné hliadky, ktoré na mieste zadržali jeden vodičský preukaz, ale aj viaceré osvedčenia o evidencii vozidiel.

„Niektorým vodičom boli za technické vylepšenia, napríklad úprava podvozku, výfuku či kolies, neplatnosť emisnej a technickej kontroly zadržané osvedčenia o evidencii vozidiel a tabuľky s evidenčným číslom,“ približuje polícia.

Vodičské oprávnenie zadržali policajti aj mužovi, ktorý viedol vozidlo v protismere. Neskôr sa priznal, že nejazdil týmto spôsobom po prvýkrát a za takéto porušenie pravidiel cestnej premávky ho už v minulosti polícia riešila. 


V druhom bratislavskom okrese v noci prebiehali preteky dvoch vozidiel. Ich štart stihla aj polícia a jedného z pretekárov začala prenasledovať. „Po príchode ďalších policajných hliadok sa nelegálne podujatie náhle skončilo,“ dodáva polícia.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu