• 23. jún 2025 o 15:45

Krvavá dráma v areáli rožňavskej školy, muž mal pred očami svojho syna pobodať nožom vlastnú manželku

Foto: Krvavá dráma v areáli rožňavskej školy, muž mal pred očami svojho syna pobodať nožom vlastnú manželku
Foto: Facebook/Polícia SR - Prešovský kraj

Rožňavou v pondelok otriasol hrôzostrašný incident. V areáli evanjelickej základnej školy zasahovali policajti aj záchranári po tom, čo tam malo dôjsť medzi manželmi k fyzickej potýčke, ktorá skončila vážnymi zraneniami.

Podľa informácií televízie Joj mal muž pobodať svoju manželku nožom do oblasti brucha a hrudníka, pričom celú drámu sledoval ich maloletý osemročný syn.

Bezprostredne po útoku sa vystrašeného chlapca ujali pedagogičky, ktoré ho odovzdali starej mame. Muž sa mal po incidente vydať na útek smerom na neďalekú autobusovú stanicu, netrvalo však dlho a skončil v rukách polície.

Zranená žena skončila v nemocnici s vážnymi zraneniami. Bližšie informácie nie sú nateraz k dispozícii.

Minútky zo Slovenska