Rytmusovi sa ľudia vysmievali za krádež v jeho dome. Zastal si ho šéf HAKA Štefan Farkaš


Foto: Rytmusovi sa ľudia vysmievali za krádež v jeho dome. Zastal si ho šéf HAKA Štefan Farkaš Foto: Facebook/HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

V utorok 2. januára pribudol vo facebookovej skupine HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov príspevok, ktorý informoval o krádeži v dome rapera Patrika Vrbovského, Rytmusa, a jeho manželky Jasminy Alagič. V komentároch sa začali kopiť posmešky od Slovákov, na ktoré sa rozhodol reagovať nahnevaný zakladateľ HAKA Štefan Farkaš. 

Sám sa priznal, že tvorbu rapera nikdy nepočúval a nepozná ju. Napriek tomu sa mu rozhodol týmto spôsobom pomôcť, keďže vie, že manželia Vrbovskí robia charitatívne veci a pomáhajú ľuďom, ktorí to potrebujú. 

„Keď pomáhajú tak je to ok a ich povinnosť, ale keď sa im stane krivda, tak sa im idete smiať? Všetci dospelí, čo sa pod príspevkom smejete, ste duševní mrzáci. Svoj úspech si musia vydrieť, a až potom môžu pomáhať,“ napísal do skupiny Štefan Farkaš s tým, že karma si nájde každého neprajníka. 

Príspevok s oznámením krádeže u Vrbovských zamkol. Tých, ktorým sa to nepáči, vyzval, aby opustili skupinu. Podľa jeho vyjadrenia nikomu takýto ľudia nebudú chýbať. Štefan Farkaš zároveň všetkých ubezpečil, že Rytmusovi a jeho rodine pomôžu aj tak. 


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu