Domáca rozlúčka divochov s kalendárnym rokom 2018 aj so sprievodným programom a prekvapeniami!


Foto: Domáca rozlúčka divochov s kalendárnym rokom 2018 aj so sprievodným programom a prekvapeniami!

Vyžrebovanie jednotlivých kôl VARTA FUTSAL LIGY určilo, že v mesiaci December sa futsalisti Wild Boys ´02 Bratislava na domácej palubovke predstavia iba raz. To je samozrejme ideálna príležitosť k tomu, aby sa v rámci posledného domáceho súťažného duelu v kalendárnom roku 2018 poďakovali svojim fanúšikom za priazeň, ktorú im počas neho prejavovali. Tým najdôležitejším bude určite poďakovanie samotných hráčov v podobe výborného výkonu na palubovke. 

Vedenie Divochov však nechce nechať nič na náhodu ani po usporiadateľskej stránke. Preto pripravilo pre fanúšikov, špeciálne pre tých najmenších, bohatý sprievodný program. Mikulášske futsalové popoludnie sa bude odohrávať v HANT ARÉNE v Bratislave už od 15:30, kedy sa odohrá futsalový WILD BOYS MIKULÁŠSKY POHÁR, turnaj určený pre hráčov v kategórii U10 a U11 z futbalových klubov SDM DOMINO Bratislava – mládežníckeho partnera klubu a ŠK SLOVAN Bratislava. Prítomných príde určite navštíviť sám Mikuláš a poslušné deti odmení malými darčekmi. 

Vyvrcholením futsalovej soboty bude samotný zápas 11. kola VARTA futsal ligy, kde domáci hráči privítajú súpera Futsal team Levice. Zápas má výkop o 18:30 a celé stretnutie bude mať aj charitatívny rozmer, o ktorom viac prezradil prezident Divochov, pán Milan Červenák:

“Pre veľkých aj malých fanúšikov Wild Boys ako aj samotného futsalu sme na sobotu 8.12.2018 pripravili Mikulášske futsalové popoludnie. Chystáme viacero sprievodných akcií s rôznymi prekvapeniami, pričom z nášho pohľadu tou najdôležitejšou časťou bude tá charitatívna. Na celé podujatie bude dobrovoľný vstup, pričom výťažok z vyzbieraného vstupného bude odovzdaný Adamkovi, vernému fanúšikovi Divochov, ktorému zdravotné problémy nikdy nedovolia postaviť sa na palubovku a zahrať si obľúbený šport s kamarátmi. V tejto súvislosti nastúpia domáci hráči v špeciálnych mikulášskych dresoch z limitovanej série určených len pre tento jeden zápas. Tieto dresy pôjdu následne po zápase do dražby na sociálnych sieťach, z ktorej výťažok poputuje taktiež už spomínanému Adamkovi. Ako vždy bude pre divákov pripravené občerstvenie zdarma, Mikuláš odmení tých menších a cez polčas bude pripravená aj tombola s možnosťou vyhrať zaujímavé ceny. V sobotu 8.12. už od 15:30 vás radi uvidíme v HANT ARÉNE v Bratislave. Všetkých srdečne pozývame.”  Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu