V 4. kole VARTA FUTSAL LIGY privítajú Wild Boys ´02 Bratislava hostí zo Žiliny


Foto: V 4. kole VARTA FUTSAL LIGY privítajú Wild Boys ´02 Bratislava hostí zo Žiliny

Po prvých dvoch víťazných kolách nám nie veľmi zapasovala 3 týždňová zápasová odmlka, spoôsobená reprezentačnou prestávkou ako aj “voľnom” v treťom kole, kde sme mali hrať proti Novým Zámkom. Navyše naša príprava na ďalšiu, najbližšiu časť sezóny, bola narušená aj účasťou našich 4 hráčov na reprezentačných akciách.

Na druhú stranu, voľno sme využili na doliečenie zranení a na doplnenie tímu v podobe návratu Paliho Matejova z USA a hlavne na zfinalizovanie príchodu nového kouča Manola Paganiho. Keďže nás vo štvrtom kole čaká jeden z hlavných ašpirantov na prvú trojku, očakávame ťažký a vyrovnaný zápas. Nečaká nás nič ľahké. Súper má jednu štvorku tvorená výlučne z brazílskych hráčov a aj jeho slovenskí hráči sú na výbornej úrovni.

Našim jediným cieľom však je pokúsiť sa o víťazstvo a aj v príprave robíme všetko pre to, aby sme to zvládli a po zápase bola spokojnosť na našej strane. Verím, že cestu do haly si nájdu aj diváci, ktorí sa určite majú na čo tešiť ako po futsalovej tak aj po organizačnej stránke. To, že sa jedná o šláger kola naznačuje aj fakt, že stretnutie bude vysielané v priamom prenose na TV ESO. 


Miesto: HANT aréna Bratislava
Dátum: 06.10.2018 - 18:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Wild Boys '02 Bratislava