Zo 6. poschodia ubytovne v Petržalke v noci vyskočil neznámy muž, polícia prípad vyšetruje


Foto: Zo 6. poschodia ubytovne v Petržalke v noci vyskočil neznámy muž, polícia prípad vyšetruje Foto: ilustračná

Policajti zasahovali v noci na Vilovej ulici v bratislavskej Petržalke. Z okna na 6. poschodí ubytovne vyskočil neznámy muž. Vnútri sa s ním nachádzala 31-ročná žena, ktorú previezli do nemocnice.

Polícia prijala v noci okolo 00:25 oznámenie o žene, ktorá kričala o pomoc z jedného z bytov v ubytovni v Petržalke.

„Policajti ihneď po príchode na miesto použili výzvu na otvorenie dverí, na ktorú však nikto nereagoval. Z bytu sa naďalej ozýval buchot a ženský hlas s volaním pomoc. Vzhľadom k tomu, že ani na opakované výzvy policajtov nikto nereagoval, a z dôvodnej obavy o život a zdravie ženy volajúcej o pomoc využili policajti zákonné oprávnenie otvoriť byt,“ informovala Lucia Mihalíková, hovorkyňa KR PZ Bratislava.


Po vstupe do bytu našli policajti na zemi ležiacu 31-ročnú ženu. Tá im povedala o mužovi, ktorý vyskočil z okna bytu. Policajti okamžite privolali záchranárov.

Na asfaltovej ceste pred ubytovňou sa nachádzalo nehybné telo neznámeho muža. Muž pravdepodobne na mieste podľahol zraneniam po páde zo 6. poschodia. Obhliadajúci lekár na spresnenie príčin smrti odporučil vykonať pitvu. 31-ročnú ženu previezli záchranári do nemocnice na ďalšie vyšetrenia.

Polícia v súčasnosti vyšetruje udalosť ako prečin usmrtenia. Bližšie okolnosti udalosti sú predmetom vyšetrovania. 

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Bratislava