Včelnica na Kačíne pozýva na Deň otvorených dverí, nebude chýbať ochutnávka medu a množstvo aktivít


Foto: Včelnica na Kačíne pozýva na Deň otvorených dverí, nebude chýbať ochutnávka medu a množstvo aktivít Foto: facebook.com/Mestské-lesy-v-Bratislave-1557221591176855

Mestské lesy v Bratislave pozývajú na Deň otvrenej včelnice. Podujatie sa uskutoční už v sobotu, 23. júna, od 9:30 do 15:30. Pre návštevníkov je pripravený zaujímavý program.

Aj vďake tomuto podujatiu sa môžete dozvedieť viac o živote včiel. K dispozícii návštevníkom bude náučný úľ, deti si budú môcť zahrať rôzne hry so včelím námetom a dokonca si môžu vyrobiť sviečku z vosku včiel. Nebude chýbať ani ochutnávka medu, ktorý vyrábajú včely priamo vo včelnici na Kačíne. Nájdete tu však aj iné druhy medu. Med zo včelnice si budete môcť úiť priamo na podujatí.

Počas podujatia predstavia verejnosti aj nový Apidomček, ktorý poslúži na relaxáciu. Apidomček má priaznivý vplyv na ľudský organizmus predovšetkým vďaka vyššej vlhkosti vzduchu a tiež vďaka tomu, že vzduchu v domčeku obsahuje viaceré zložky včelích produktov.

Včelnica sa nachádza na Kačíne pri ceste smerom na Lamač.

„Ak použijete autobus, je to konečná č. 43 Kačín a potom po ceste smerom späť na Lamač. Od rázcestia na Kačíne je to cca 300 metrov vľavo. Tešíme sa na Vás,“ pozývajú organizátori. 

Miesto: Včelnica na Kačíne
Dátum: 23.06.2018 - 09:30    15:30Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu