Na koľajisku v časti Bratislava - Krasňany zrazil vlak uprostred noci mladého 22-ročného muža


Foto: Na koľajisku v časti Bratislava - Krasňany zrazil vlak uprostred noci mladého 22-ročného muža Foto: ilustračná - pixabay

Policajti vyšetrujú tragickú zrážku vlaku s mladým 22-ročným mužom. Dnes v noci, 7. júna krátko po 1:00, privolali hliadku k zrážke vlaku v miestnej časti Bratislava - Krasňany, v blízkosti modrého mosta.

„V úseku medzi žst. Bratislava – Predmestie a žst. Bratislava – východ spozoroval rušňovodič vlaku prechádzajúceho týmto úsekom, sedieť na koľajnici osobu. Osoba sedela chrbtom k prichádzajúcemu vlaku a mala tmavé oblečenie,“ informoval Michal Szeiff, hovorca KR PZ Bratislava.

Rušňovodič nedokázal zrážke zabrániť aj napriek použitiu rýchlobrzdy a okamžitému zvukovému znameniu. Podľa doterajších informácií polície zrazil vlak mladého 22-ročného muža, ktorý na mieste podľahol závažným zraneniam.

„Poverený príslušník Oddelenia Železničnej polície začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Ďalšie okolnosti tejto tragickej udalosti sú v súčasnej dobe predmetom vyšetrovania,“ doplnil hovorca. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Bratislava