Pri dopravnej nehode medzi Lozornom a Jablonovým sa vážne poranil 36-ročný vodič motocykla


Foto: Pri dopravnej nehode medzi Lozornom a Jablonovým sa vážne poranil 36-ročný vodič motocykla Foto: KR PZ Bratislava

Včera popoludní, teda 9. apríla, zasahovali záchrane zložky pri závažnej dopravnej nehode v okrese Malacky, pri ktorej sa zrazilo osobné auto s motocyklom. Jeden z účastníkov nehody utrpel vážne poranenia.

Podľa dotejaších informácii došlo k nehode okolo 16:45 v úseku medzi obcami Lozorno a Jablonové. 36-ročný vodič motocykela zn. Triumph Tiger s Pezinskou EČV počas prechádzania pravotočivou zákrutou prešiel do protismeru a zrazil sa s vozidlom zn. VW Touran s Malackou EČV.

Pri zráške sa poškodilo aj auto zn. VW Touareg, ktoré šlo v tom čase za motocyklom. Vodič motocykla utrpel viaceré závažné poranenia a do nemocnice ho previezli leteckí záchranári.


„U vodičov vozidiel Volswagen Touran a Volkswagen Touareg nebola vykonaním dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu zistená prítomnosť alkoholu v dychu, u vodiča motocykla bol nariadený odber krvi za účelom zistenia jej prítomnosti,“ informoval Michal Szeiff, hovorca KR PZ v Bratislave.

Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody sú v súčasnosti predmetom policaného vyšetrovania. 


Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Bratislava