- 1. december 2024 o 12:02
Hľadáte si zamestnanie? Finančná správa ponúka TOP platené pozície so mzdou až do 3500 eur
Finančná správa (FS) Slovenskej republiky hľadá nových kolegov na rôzne pracovné pozície. Informáciu zverejnila na sociálnej sieti. Ide prevažne o prácu v oblasti IT, colných kontrol, alebo finančných auditov. FS ponúka stabilitu, konkurencieschopné platy a množstvo zaujímavých benefitov. Voľné pozície zahŕňajú rôzne oblasti, od colných kontrol po špecializované IT úlohy s platom až 3 500 eur.
Pracovné miesta sú voľné po celom Slovensku:
Kontrolór SPD v Dunajskej Strede, kde môžete očakávať základný plat 1 121 eur s možnými príplatkami za výsluhu vo výške až 507 eur. Táto pozícia zahŕňa dohľad nad správou spotrebných daní.
Colný kontrolór na tej istej pobočke, ktorý vykonáva colné kontroly v teréne. Plat na tejto pozícii začína od 1 160 eur, pričom ďalšie príplatky môžu dosiahnuť až 528 eur.
Administrátor IT v Bratislave s platom od 1 107,50 eura, doplneným o prídavky za výsluhu rokov až do 609,50 eura. Táto pozícia zahŕňa správu informačných systémov, riešenie technických problémov a implementáciu technických riešení.
Pre IT špecialistov a manažérov
Finančná správa hľadá odborníkov na pozície ako vedúci oddelenia kybernetickej bezpečnosti a špecialista na riadenie informačných rizík, kde plat môže dosiahnuť až 3 500 eur. Tieto miesta sú určené pre profesionálov, ktorí majú skúsenosti s riadením rizík alebo implementáciou bezpečnostných stratégií.
Ďalšou atraktívnou pozíciou je bezpečnostný analytik IT v Bratislave so základným platom 2 500 eur, zameraný na analýzu kybernetických incidentov a testovanie systémov.
Na Daňovom úrade v Trenčíne sú otvorené tri pozície kontrolórov s platom od 1 163,50 eura. Táto práca zahŕňa kontrolu daňových povinností a audit finančných transakcií.
Čo ponúka FS zamestnancom?
Okrem stabilného zamestnania v štátnej správe poskytuje FS širokú škálu benefitov:
- Šesť týždňov dovolenky ročne
- Pružný pracovný čas
- Finančné príspevky pri životných jubileách, na ošatenie či kultúrne podujatia
- Podpora rekreácií v zariadeniach FS na Donovaloch, v Tatranskej Lomnici či zahraničí
- Príspevky na športové aktivity a doplnkové dôchodkové sporenie
- Vzdelávanie prostredníctvom Akadémie finančnej správy
- Široká škála zliav na rôzne produkty a služby
Ak vás niektorá z pozícií zaujala, všetky potrebné informácie a možnosti prihlásenia nájdete na portáli FS v sekcii Voľné pracovné miesta.
Minútky zo Slovenska
- 14:00 FOTO: Vedeli ste, že aj Žilinský kraj má svoj Yellowstone ? Farebné jazierka so sírnym zápachom pozná len málokto
- 14:00 Kde v Nitre pribudne nová Biedronka? Investor plánuje rozšírenie cesty, pribudnú aj parkovacie miesta
- 14:00 Trenčiansky kraj zrušil verejné obstarávanie na vodíkové autobusy pre nedostatok ponúk, v projekte chce ale pokračovať
- 14:00 Najnovší prieskum ukázal, ktorý svetový líder je u Slovákov najobľúbenejší. Neuveríte, ako dopadol Trump
- 13:30 PRIESKUM: Dankova SNS by v apríli skončila mimo parlamentu, jazýčkom na váhach by mohol byť Matovič
- 13:30 V Košiciach a okolí hrozí vznik požiarov. Platí zákaz fajčenia či vypaľovanie suchej trávy, inak hrozia pokuty
- 13:00 Bánovce získali viac ako 600-tisíc eur na novú cyklotrasu, mesto chce posilniť prepojenie s okolitými obcami
- 13:00 Trh so športovým tovarom čaká zemetrasenie. Na Slovensko prichádza poľský gigant, kde otvorí prvú predajňu?
- 13:00 VIDEO: Večerné ulice zaplnili cyklisti. Nočná jazda v Piešťanoch prilákala desiatky ľudí
- 13:00 Medveď sa má pohybovať v Trnovom už viac dní: Nové hlásenie spresňuje miesto, ľudí vyzývajú na opatrnosť
- 12:30 FOTO: Nočný zlodej vyčíňal v Bánovciach celé mesiace: Policajti ho konečne chytili!
- 12:30 VIDEO: Mestskí policajti si vzali na mušku ďalšie košické sídliská, okrem neprispôsobivých občanov riešili aj...
- 12:00 Trh so športovým tovarom čaká zemetrasenie, na Slovensko prichádza poľský gigant
- 12:00 Streľba v Nových Zámkoch vystrašila obyvateľov. Niekto sa chce zbaviť miestnych holubov
- 12:00 Od 1. mája platí zákaz alkoholu aj pre spolujazdcov. Pokuta až 650 €, no platí dôležitá výnimka