Zaplatil za rýchlovarnú kanvicu a odniesol si dva mobily v hodnote 1638 eur, polícia po ňom pátra


Foto: Zaplatil za rýchlovarnú kanvicu a odniesol si dva mobily v hodnote 1638 eur, polícia po ňom pátra Foto: KR PZ Bratislava

Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o identifikáciu muža na záberoch bezpečnostných kamier v súvislosti s vyšetrovaním krádeže v jednej z bratislavských predajní. Muž, po ktorého totožnosti policajti pátrajú, by svojimi informáciami mohol prispieť k objasneniu krádeže.

Doposiaľ neznámy páchateľ dňa 13. marca odcudzil v predajni s elektronikou 2 ks mobilných telefónov značky Apple, model iPhone. Pri pokladni muž zaplatil len za rýchlovarnú kanvicu a cez pokladničnú zónu prešiel bez zaplatenia za telefóny. Poškodenej spoločnosti tak spôsobil škodu vo výške 1 638 eur.

Hľadaný muž je nižšej zavalitejšej postavy vo veku okolo 40 rokov. Má krátke vlasy a okuliare a sebe mal tmavú bordovú bundu, rifle tmavomodrej farby a obuté ma lšedé tenisky.

„V prípade, ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na priložených fotografiách žiadame, aby sa s nimi obrátili na bezplatné číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení,“ informovala Lucia Mihalíková, hvorkyňa KR PZ v Bratislave.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Bratislava