Z ukradnutej platobnej karty vybrali finančnú hotovosť, polícia žiada o pomoc pri identifikácii osôb


Foto: Z ukradnutej platobnej karty vybrali finančnú hotovosť, polícia žiada o pomoc pri identifikácii osôb Foto: KR PZ Bratislava

Dňa 28. januára okolo 14:20 odcudzil zatiaľ neznámy páchateľ v jednom z obchodných centier na ulici Cesta na Senec v Bratislave peňaženku s hotovosťou a osobnými dokladmi.

Polícia v Bratislave už vyšetruje prečin neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty.

Medzi ukradnutými dokladmi bola aj platobná karta, s ktorou následne páchateľ vybral z jedného z bankomatov na Vajnorskej ulici finančnú hotovosť.  Svojím konaním spôsobil poškodenej žene škodu v celkovej výške 320 eur.

Polícia pátra po neznámom páchateľovi.

„V tejto súvislosti sa obraciame aj na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie dvoch osôb, ktoré by mohli napomôcť pri objasnení tohto skutku. Akékoľvek informácie ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby na priložených fotografiách, nám oznámte na bezplatné číslo polície 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení,“ uvádza Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave. 

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Bratislava