Na D2 sa prevrátilo auto, zranených odviezol vrtuľník. Diaľnica je neprejazdná, obídete to cez Stupavu


Foto: Na D2 sa prevrátilo auto, zranených odviezol vrtuľník. Diaľnica je neprejazdná, obídete to cez Stupavu Foto: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Vážna dopravná nehoda sa stala na diaľnici D2 v smere od Bratislavy do Českej republiky. Prevrátené auto zablokovalo vozovku natoľko, že diaľnica bola uzavretá. Obchádzková trasa vedie cez Stupavu.

„Bratislavskí dopravní policajti aktuálne vykonávajú potrebné úkony v súvislosti s dopravnou nehodou, ku ktorej došlo krátko pred 14.45h na diaľnici D2 v smere na Českú republiku. Podľa doterajších informácií v úseku 46,8 km diaľnice, zišlo z doposiaľ presne nezistených príčin osobné motorové vozidlo mimo diaľnice kde došlo k jeho prevráteniu. Pri nehode utrpeli dve osoby, nachádzajúce sa v čase nehody vo vozidle ľahké zranenia. Tie si vyžiadali ich prevoz privolaným vrtuľníkom do nemocnice,“ uviedla bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti.

Nakoľko je úsek diaľnice D2 na Záhorí neprejazdný, dopravu usmerňujú policajti. Obchádzková trasa vedie z diaľnice smerom na Stupavu. Polícia vodičov vyzýva na opatrnosť a tiež, aby sa miestu nehody vyhli a vyzužili náhradné trasy.

Prečítajte si viac: