V kontajneri na Hálkovej ulici v Mestskej časti Nové Mesto našli bezvládne telo novorodenca


Foto: V kontajneri na Hálkovej ulici v Mestskej časti Nové Mesto našli bezvládne telo novorodenca Foto: ilustračná - facebook.com/policiaslovakia

V sobotu, 27. januára, krátko pre 13:00 prijala polícia oznámenie o náleze novorodenca bez známok života v kontajneri v Mestskej časti Bratislava - Nové Mesto. Na miesto sa hneď dostavila policajná hliadka a nález potvridla.

Nevládne telo novorodenca našli v jednom z kontajnerov na Hálkovej ulici. Policajti miesto nálezu zabezpečili. Aby zistili presné príčiny smrti dieťaťa, nariadili súdnu pitvu.

„Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III začal v tomto prípade  trestné stíhanie vo veci zločinu vraždy novonarodeného dieťaťa matkou. Ďalšie  okolnosti k prípadu sú v súčasnosti predmetom intenzívneho vyšetrovania. V tejto súvislosti zároveň vyzývame verejnosť k spolupráci. Akékoľvek informácie ktoré by mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku bezodkladne oznámte na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne, na ktoromkoľvek policajnom oddelení,“ uvádza Lucia Mihalíková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave.  


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Bratislava