Medzi Sencom a Viničným sa čelne zrazili dve autá, 34-ročná vodička utrpela závažné zranenia


Foto: Medzi Sencom a Viničným sa čelne zrazili dve autá, 34-ročná vodička utrpela závažné zranenia Foto: ilustračná

V sobotu, 27. januára, krátko pred 10:15 došlo medzi obcou Viničné a mestom Senec k čelnej zrážke dvoch osobných áut. Vodička auta zn. Honda Civic prechádzala po ceste 3. triedy v smere z obce Viničné do Senca. Z doposiaľ presne nezistených príčin prešla s vozidlom do protismeru, kde došlo k čelnej zrážke s osobným motorovým vozidlom zn. Renaul Clio. Na miesto nehody sa hneď po oznámení dostavili všetky záchranné zložky.

Pri nehode sa zranili tri osoby. Hasiči museli z auta vyslobodzovať 34-ročnú vodičku Hondy, ktorá utrpela vážne poranenie hlavy. Po ošetrení bola napojená na umelú pľúcnu ventiláciu a leteckí záchranári ju previezli do Univerzitnej nemocnice Bratislava - Kramáre.

Zvyšné dve ľahšie zranené osoby previezli pomocou služby rýchlej zdravotnej pomoci na ďalšie ošetrenie do nemocnice. Požitie alkoholických nápojov sa u vodiča Renaultu nepotvrdilo. Vodičke Hondy bol nariadený odber krvi, aby sa vplyv alkoholu vylúčil aj u nej.

Premávka v úseku nehody bola aj kvôli pristátiu záchranárskeho vrtuľníka a dokumentovania udalosti zastavená a usmerňovali ju dopravné hliadky. Miera zavinenia a presné príčiny nehody sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania. 

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Bratislava