Nerád sa ukazujem a všetci by si ma fotili, vysvetlil Ráž prečo nezastavil po kolízii jeho auta s cyklistom


Foto: Nerád sa ukazujem a všetci by si ma fotili, vysvetlil Ráž prečo nezastavil po kolízii jeho auta s cyklistom Foto: FB Jožo Ráž / FB Jakub Tomiš

Spevák legendárnej skupiny Elán Jožo Ráž mal v pondelok kolíziu s cyklistom. Nehoda sa stala na Odborárskom námestí v Bratislave a hudobník po zrážke s cyklistom bez zastavenia odišiel. Vysvetlenie svojho konania ponúkol v televízii Markíza.

„Nemal som dôvod zastaviť, lebo mňa všade všetci strašne radi fotia a všetci chcú so mnou niečo mať a chcú podpis alebo vypiť si, alebo čo. Proste ja veľmi nerád sa takto ukazujem. Ja som v tomto opatrný, lebo mám hrozné skúsenosti s tým, že som populárny a ľudia strašne so mnou chcú stále niečo mať, a to sa nedá vydržať,“ povedal Jožo Ráž.

K nehode došlo na križovatke Odborárske námestie - Sasinkova po tom, ako sa autá pohli na zelenú. Incident opísal svedok Jakub na Facebooku, kde vyvolal veľkú pozornosť. „Hneď predo mnou sa zrazili cyklista a auto krátko po tom, čo naskočila zelená na semafore. Po tomto nepríjemnom náraze spadol cyklista na zem len kúsok pred moje auto. Vodič auta musel ten náraz cítiť, ale nezastavil a pokračoval v jazde.“

Cyklistovi sa pravdepodobne nič nestalo, pretože otrasený vstal a zobral si aj bicykel. Polícia nehodu zatiaľ neeviduje, to znamená že ju nikto nenahlásil.


Svedok Jakub ďalej opísal, že auto, ktoré sa zrazilo s cyklistom dobehol na ďalšej križovatke. Za volantom sedel Jožo Ráž a na otázku, prečo nezastavil, mal odpovedať, že videl že cyklista vstal a tak to nebolo potrebné.Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: