Polícia pátra po mužovi na fotke. Mohol by objasniť incident, pri ktorom páchateľ poškodil dvere


Foto: Polícia pátra po mužovi na fotke. Mohol by objasniť incident, pri ktorom páchateľ poškodil dvere Foto: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave III vyšetrujú trestný čin, pri ktorom doposiaľ neznámy páchateľ poškodil bezpečnostné dvere. Svojim konaním na nich spôsobil škodu. Polícia preto pátra po osobe na fotke, pretože by mohla objasniť tento incident.

Došlo k nemu v nedeľu 3. marca v čase 18:50 hod. na Račianskej ulici v Bratislave pred bytovým domom. „Podľa doposiaľ zistených informácií sa neznámy páchateľ za použitia násilia snažil otvoriť vchodové dvere zabezpečené pomocou magnetu,“ vysvetlila polícia.

V dôsledku tohto skutku praskla pravá sklenená výplň, čím spôsobil škodu vo výške 1 500 eur. V prípade, že máte informácie o jeho súčasnom pobyte alebo pohybe, oznámte ich polícii. Môžete tak urobiť na linke 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo formou súkromnej správy na profil Polícia SR - Bratislavský kraj na sociálnom médiu Facebook.

Prečítajte si viac: