Krásne a štýlové: Spoznajte aktuálne módne trendy


Foto: Krásne a štýlové: Spoznajte aktuálne módne trendy

Doplnky módneho outfitu, ktoré sú na prvý pohľad viditeľné, tvoria váš individuálny štýl, zdôrazňujú sebestačnosť a dôveru vo vlastné schopnosti. Dámska elegancia bez ohľadu na boho šaty, rockerské sako či biznisový kostým je hlavným mottom módnej sezóny 2024. Aké detaily zdôrazňujú znalosť módnych trendov?

Funkčná dámska kabelka

Vzdajte sa dizajnových fantázií v prospech multifunkčnosti. Módne dámske kabelky v trende trvalo udržateľného rozvoja slúžia niekoľko sezón a ladia s rôznymi štýlmi oblečenia.

3 najlepšie akcenty trendových dámskych kabeliek:

1. Vnútorný organizér priestoru. Niekoľko sekcií na optimálne rozloženie obsahu, oddelené priehradky na dokumenty, kozmetiku, smartfón.

2. Maximálna voľnosť. Aktuálne crossbody kabelky a modely so stredne dlhými rúčkami, ktoré sa dajú nosiť v ruke, v ohybe lakťa alebo na ramene.

3. Ekokoža. Technologický prielom vo výrobe ekokože viedol k vytvoreniu polyesterových materiálov, ktoré svojimi vlastnosťami prevyšujú organickú kožu. Relevantný je matný vzhľad, razba alebo moaré efekt.

Modely kabeliek tejto sezóny sa vyznačujú všestrannosťou: s takýmto doplnkom môžete pohodlne riadiť auto, použiť ho pri prezentácii obchodného projektu a na večierku vo vidieckom hoteli. Univerzálne farby: béžová, čierna, perleťová, bledoružová.

Bionický dizajn zlatých šperkov

Zlato si vždy zachovalo svoju bezpodmienečnú hodnotu. Móda citlivo reaguje na svetové napätie: namiesto bezstarostnej bižutérie sa na svetových mólach a filmových festivaloch opäť skvie pravé zlato.

Aktuálne lakonické zlaté náušnice a prstene s bionickým dizajnom – hladké línie, pokojný rytmus vzoru, bezstarostnosť. Kamienky sú priehľadné alebo pastelové poltóny, ktoré sa vyberajú podľa fototypu (vlasy, oči, odtieň pleti). Elegantné zlaté náušnice malej veľkosti, často viditeľné v blízkosti; svojím zdržanlivým leskom zdôrazňujú ženskosť a dokonalú chuť.

Kolagén je krása zvnútra

Žiara čistej zdravej pokožky skrášľuje ženu bez ohľadu na jej postavenie. Z hľadiska krásy je kolagén pre pokožku nepostrádateľný: závisia od neho ochranné funkcie, elasticita, pevnosť, absencia vyrážok, pigmentových škvŕn a mikrovrások. Pravidelný príjem kolagénu vo forme suspenzie odstraňuje vekom podmienený nedostatok kolagénu v tele. Klinicky overený účinok sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Žiarivá pleť, štýlové zlaté šperky a funkčná kabelka – použite módne trendy na formovanie vášho osobného štýlu.Zdroj: Inzercia/PR článok