Nadčasová architektúra a nádherné výhľady: V Banskej Bystrici vyrastie nový rezidenčný projekt Rezidencia Suchý Vrch


Foto: Nadčasová architektúra a nádherné výhľady: V Banskej Bystrici vyrastie nový rezidenčný projekt Rezidencia Suchý Vrch
Galéria: 10 fotiek

Bývanie s nerušeným výhľadom, vlastnou záhradou, blízkosť turistických chodníkov, cyklotrás a dobrá občianska vybavenosť? To je len zlomok výhod, ktoré do Banskej Bystrice prinesie nový developerský projekt Rezidencia Suchý Vrch.

V porovnaní s aktuálne dostupnou ponukou bývania v Banskej Bystrici ide o naozaj výnimočný projekt. Rezidencia ponúkajúca byty aj domy predstavuje exkluzívne bývanie rodinného typu v obľúbenej lokalite s komunitným charakterom. Vďaka výbornej polohe získajú budúci obyvatelia jedinečné výhľady a bezprostrednú blízkosť prírody.

Komfort, súkromie a zelené riešenia

Podoba projektu je dielom mladého zoskupenia architektov Ateliéru Gresling. Tí vytvorili vizuálne kompaktný obytný súbor, ktorý naplno využíva potenciál lokality v mestskej časti Radvaň. Veľkým lákadlom je bezpochyby poloha na kraji exitujúcej obytnej zóny, ktorú tvoria prevažne obytné domy.

Rezidencia Suchý Vrch leží na mieste, odkiaľ máte všade blízko. Autom sa do desiatich minút dostanete do nákupného centra, na výpadovku, Námestie SNP či na hlavnú stanicu. 


Bytový projekt prináša na trh nadštandardné riešenia. Či už ide o architektúru, dizajn alebo použité technológie. Byty budú vybavené hliníkovými oknami, klimatizáciou, podlahovým kúrením a vonkajším tienením.

Autori pri tvorbe projektu nezabudli ani na ekológiu a úsporu energií. Rezidencia Suchý Vrch je preto navrhnutá s centrálnou rekuperáciou, zelenou strechou a solárnymi panelmi. Chýbať tu však nebude ani detské ihrisko, súkromné fitness a komunitná záhrada.

Bývanie v byte alebo v dome?

Rezidencia Suchý Vrch ponúka širokú paletu bytov v štyroch kategóriách. Môžete si vybrať napríklad z ponuky 3- a 4-izbových bytov Garden s rozlohou od 80 metrov štvorcových, vlastnou záhradou a priamym dotykom okolitej prírody.

Ak hľadáte niečo menšie, v kategórii Smart nájdete 2-izbové byty s premyslenou dispozíciou, priestrannou loggiou a rozlohou od 50 metrov štvorcových. Byty Panorama vám zase ponúknu 2- až 4-izbové byty s výnimočným výhľadom na krajské mesto. 

Kategória Sky láka na 3- a 4-izbové byty v najvyšších poschodiach projektu, ktorých súčasťou je strešná terasa a záhrada. Rozloha týchto bytov začína na úrovni 100 metrov štvorcových. Podzemná garáž poskytne novým obyvateľom dostatočný počet parkovacích miest. Do bytov sa tak ľahko dostanú “suchou nohou”.

Pokiaľ byty nie sú práve to, čo hľadáte, rezidencia Suchý Vrch má skvelú ponuku aj pre vás. Rodinné domy disponujú výmerou až do 215 metrov štvorcových, záhradou, garážou pre dve autá a čo viac, súkromným wellness. Tieto viladomy poskytnú dokonalé súkromie až štyrom rodinám.


Dokončenie do dvoch rokov

Výstavba Rezidencie Suchý Vrch bude oficiálne zahájená už toto leto. Investor predpokladá úplné dokončenie a odovzdanie bytov a domov v prvom polroku 2026. Ak vás projekt oslovil, neváhajte a požiadajte o stretnutie cez kontaktný formulár. Na novootvorenom predajnom mieste sa dozviete všetky podrobnosti o projekte. Napríklad aj to, že na nákup bytu vám teraz stačí len 20 % z ceny. Zvyšných 80 % zaplatíte až po kolaudácii.

Aktuálna ponuka je dostupná na stránke www.suchyvrch.sk

Viac informácií získate na kontaktnej adrese predaj@suchyvrch.sk.

Zdroj: Inzercia/PR článok