V Ivanke pri Dunaji pravidelne onanuje neznámy muž. Schováva sa v kríkoch pred pizzeriou


Foto: V Ivanke pri Dunaji pravidelne onanuje neznámy muž. Schováva sa v kríkoch pred pizzeriou Foto: Facebook/skupina Ivanka pri Dunaji

Úchyl v Ivanke pri Dunaji? Minulý piatok 24. mája mal približne 30-ročný muž onanovať pred miestnou pizzeriou Emília. V kríkoch sa schovával o 6:45 hod. ráno. Incident sa mal zopakovať aj o týždeň neskôr. „Dnes ráno ten istý človek stál v kríkoch na Dlhej ulici a znovu sa uspokojoval nad dievčatami čo išli okolo. O 6:40 ráno,“ tvrdí Sofia.

Podľa nej práve cez tú ulicu prechádza množstvo študentov, ktorí ráno chodia na strednú či základnú školu. „Nemala som odvahu ho odfotiť či natočiť...išla som sama a na ulici nikde nikoho,“ vraví. Pod príspevkom sa objavili komentáre, ktoré sa pýtali, či zavolala políciu. Sofia tvrdí, že polícia by sa takýmto prípadom nezaoberala. Komentárov pribudlo len šesť, admin napokon diskusiu vypol.

S otázkami o neznámom mužovi a incidente v Ivanke pri Dunaji sme kontaktovali aj políciu. Ich stanovisko doplníme hneď ako nám bude poskytnuté. 

Prečítajte si viac: