Dúbravčania už majú svoj K Park „na skok“, na jeho otvorení nechýbal ani Separ


Foto: Dúbravčania už majú svoj K Park „na skok“, na jeho otvorení nechýbal ani Separ
Galéria: 26 fotiek
Foto: Bratislavak.sk

Nové multifunkčné ihrisko v bratislavskej Dúbravke tento víkend doslova praskalo vo švíkoch. Okrem tanečníkov, profesionálnych športovcov a trénerov sa o poriadny rozruch postaral raper Separ. Po prestrihnutí slávnostnej pásky a rozdaní svojho merchu odpálil parádny koncert.

Aj ďalší vystupujúci mali v sobotu u divákov veľký úspech. Svoju dokonalú šou predviedla známa Škola Brejku, o zábavu sa postarali tanečníci Capoeiry či švihadloví šikovníci. Viacnásobný majster Slovenska, Európy aj sveta vo fitness, Michal Barbier, podrobil vybavenie K Parku náročnej skúške a ukázal, ako si môžete dať do tela, aj keď nechodíte do posilňovne.

Svoje tajné triky tiež odhalili profesionálni skateboardisti a kolobežkári, po celý deň vyhrávala kopa dobrej muziky od DJ Smarta. A ako bonus, konala sa aj Separova autogramiáda. Tomu sa hovorí skvelý víkend!

Príďte si ho vyskúšať aj vy

Pokiaľ vám otváranie už 15-teho K Parku na Slovensku uniklo, nevadí. Povieme vám, čo všetko sa v tomto modernom športovo-oddychovom areáli nachádza. Lezecká stena, pingpongový stôl, priestranné streetbalové ihrisko, oddychová či workoutová zóna pod holým nebom, ale aj špeciálne plochy, na ktorých sa dá jazdiť na skateboarde a kolobežke. To všetko si môžu miestni naplno užívať vďaka Kauflandu.

„Pre Kaufland je dôležité, aby deti a tínedžeri mali okrem pestrej a vyváženej stravy možnosť hýbať sa. Najmä tí dospievajúci už z klasických ihrísk vyrástli, preto im K Parky umožňujú stretávať sa vonku s kamarátmi a hýbať sa,“ vysvetľuje Lucia Vargová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland Slovensko v.o.s.

O tom, že svoje moderné ihrisko Kaufland postaví práve tu, sa rozhodlo vo verejnom hlasovaní, do ktorého Dúbravčania poslali tisíce hlasov. Obľúbený predajca potravín aj takýmto spôsobom motivuje mladú generáciu k aktívnemu pohybu, aby aspoň na chvíľu vymenila sedenie za počítačom či mobilom za čas s kamarátmi alebo šport na čerstvom vzduchu. 

Na ďalšie K Parky sa najbližšie môžu tešiť obyvatelia Košíc, Michaloviec, Brezna, Levíc, Šale a Veľkého Krtíša. Pokiaľ ste miestni, nenechajte si ich ujsť! Viac informácií nájdete na www.kauflandpark.sk.
Prečítajte si viac:Zdroj: Inzercia/PR článok