• dnes - 08:17

V Bratislave a okolí sa v pondelok zdržíte na viacerých úsekoch

Foto: V Bratislave a okolí sa v pondelok zdržíte na viacerých úsekoch
Zobraziť detail

Dopravná situácia v Bratislave a jej okolí v pondelok vystihujú kolóny na diaľniciach aj hlavných ťahoch smerujúcich do mesta, pričom zdržania sa pohybujú od niekoľkých minút až po štvrťhodinu.

V stúpaní na Pezinskú Babu smerom z Pezinka havarovalo osobné auto, blokovaný je jeden pruh a tvoria sa kolóny.

Najvýraznejšie zdržanie hlásia šoféri na diaľnici D1, kde sa na úseku od Zlatých pieskov smerom na Prístavný most a ďalej do Petržalky zdržia približne 8 až 10 minút.

Komplikácie sú aj na D2 v úseku LozornoStupava – Lamač, kde sa zdržíte do 15 minút. Na D4 medzi Stupavou a Devínskou Novou Vsou počítajte so zdržaním do 10 minút.

Zdržania hlásia aj regionálne ťahy. Medzi Stupavou, Záhorskou Bystricou a Lamačom si šoféri prirátajú približne 15 minút. Podobne je na tom aj trasa Bernolákovo – Ivanka pri Dunaji a úsek R7 smerom na Bajkalskú.

Na vstupe do Bratislavy sa spomaľuje aj doprava z Dunajskej Lužnej cez Rovinku (do 10 minút) či zo Senca po D1 (do 15 minút).

Kolóny sa nevyhli ani mestu – na Račianskej ulici smerom do centra sa zdržanie pohybuje približne do 15 minút.


Minútky zo Slovenska