FOTO: V Stupave sa pri nehode auto prevrátilo na strechu, zasahovať museli hasiči


FOTO: V Stupave sa pri nehode auto prevrátilo na strechu, zasahovať museli hasiči
Galéria: 3 fotky
Foto: Facebook/Hasiči Stupava

V utorok 13. februára v čase o 15:05 hod. boli dobrovoľní hasiči zo Stupavy vyslaní Operačným strediskom Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bratislave k dopravnej nehode na ulici Hviezdoslavova. 

Išlo o haváriu dvoch osobných áut, pričom jedno z nich skončilo prevrátené na streche. Druhé ostalo stáť na krajnici vozovky. Vodič z prevráteného vozidla sa ešte pred príchodom hasičov dostal von z auta. Privolaná jednotka skontrolovala jeho zdravotný stav, bol bez zranení a ťažkostí. Taktiež bolo skontrolované aj auto, či nedochádza k úniku prevádzkových kvapalín, pričom hasiči spravili aj protipožiarne opatrenia.

Na miesto dorazila aj jednotka Hasičského a záchranného útvaru z Bratislavy. Stupavskí hasiči spolu s profesionálnymi vrátili auto späť na kolesá. Osoba z havarovaného vozidla bola odovzdaná do starostlivosti príslušníkov zo Sanitného automobilu Hasičskej záchrannej služby. Na mieste zasahovali aj príslušníci Policajného zboru Slovenskej republiky a Mestskej polície Stupava.

Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu