Muž so žltačkou obťažoval v Petržalke mladú ženu. Prenasledoval ju k bytu, spacifikovali ho susedia


Foto: Muž so žltačkou obťažoval v Petržalke mladú ženu. Prenasledoval ju k bytu, spacifikovali ho susedia Foto: Archív/noviny.sk

Bratislavská polícia aktuálne rieši kuriózny prípad. Na Panónskej ceste v ​Petržalke prenasledoval 30-ročný muž v kapucni mladú ženu až ku nej domov. Incident vrcholil tým, že sa ženy snažil dotknúť, k čomu ale nedošlo, informoval portál noviny.sk

Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu výtržníctva vykonaním zaisťovacieho úkonu a to zadržaním podozrivej osoby. Z kamerových záznamov vyplýva, že keď žena vchádzala do bytovky, muža v kapucni si nevšimla.


Privolala si výťah a spolu s ďalšími dvomi mužmi doň nastúpila. Jeden z mužov vystúpil na 4. poschodí. Mladá žena s páchateľom pokračovali o poschodie vyššie. Počas tohto času sa na ňu nepríčetne pozeral a robil nekoordinované pohyby. Pri vystupovaní sa domáhal fyzického kontaktu, no zabránili mu v tom susedia z iných bytov, ktorí zavolali políciu.

Podľa informácií TV JOJ mal mať dokonca žltačku. Správca bytovky musel kontaktovať upratovaciu službu, ktorá musela vydezinfikovať priestory.

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu