- 28. okt 2025 o 08:13
Bratislavskú dopravu ochromili v utorok ráno nehody a kolóny. Do práce asi nikto nepríde úplne načas
Na diaľnici D1 na vjazde do Bratislavy zo Senca sa ráno stala dopravná nehoda. Zdržanie tu dosahuje približne hodinu. Na obchádzkovej trase po ceste I/61, takzvanej starej Seneckej ceste, sa vodiči pred Bratislavou zdržia ďalších 30 minút, informuje Zelená vlna STVR.
Problémy hlásite aj na diaľnici R7 za Šamorínom smerom na Bratislavu, kde došlo k viacerým nehodám a blokovaný je ľavý jazdný pruh. Zdržíte sa tu asi 20 minút, na obchádzke cez Rovinku až 40 minút.
V Bratislave vo Vrakuni havarovalo osobné auto na Hradskej ulici pri novom vrakunskom moste, premávka je obmedzená vo všetkých smeroch a zdržanie dosahuje približne 20 minút.
Kolóny sa tvoria aj na viacerých vjazdoch do mesta – z Bernolákova po starej Seneckej ceste (zdržanie 15 až 20 minút) a z Dunajskej Lužnej do Rovinky (asi 20 minút). Na diaľnici D2 od Stupavy sa zdržíte 10 minút.
V meste stojí premávka aj na Račianskej ulici smerom do centra, kde vodiči hlásia 15- až 20-minútové zdržanie.