04 október 2018 - 19:44

V 4. kole VARTA FUTSAL LIGY privítajú Wild Boys ´02 Bratislava hostí zo Žiliny

Foto: V 4. kole VARTA FUTSAL LIGY privítajú Wild Boys ´02 Bratislava hostí zo Žiliny
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Po prvých dvoch víťazných kolách nám nie veľmi zapasovala 3 týždňová zápasová odmlka, spoôsobená reprezentačnou prestávkou ako aj “voľnom” v treťom kole, kde sme mali hrať proti Novým Zámkom. Navyše naša príprava na ďalšiu, najbližšiu časť sezóny, bola narušená aj účasťou našich 4 hráčov na reprezentačných akciách.

Na druhú stranu, voľno sme využili na doliečenie zranení a na doplnenie tímu v podobe návratu Paliho Matejova z USA a hlavne na zfinalizovanie príchodu nového kouča Manola Paganiho. Keďže nás vo štvrtom kole čaká jeden z hlavných ašpirantov na prvú trojku, očakávame ťažký a vyrovnaný zápas. Nečaká nás nič ľahké. Súper má jednu štvorku tvorená výlučne z brazílskych hráčov a aj jeho slovenskí hráči sú na výbornej úrovni.

Našim jediným cieľom však je pokúsiť sa o víťazstvo a aj v príprave robíme všetko pre to, aby sme to zvládli a po zápase bola spokojnosť na našej strane. Verím, že cestu do haly si nájdu aj diváci, ktorí sa určite majú na čo tešiť ako po futsalovej tak aj po organizačnej stránke. To, že sa jedná o šláger kola naznačuje aj fakt, že stretnutie bude vysielané v priamom prenose na TV ESO. 


Miesto: HANT aréna Bratislava
Dátum: 06.10.2018 - 18:00
Zdroj: Wild Boys '02 Bratislava

Dopravný servis
Senec
Jama na ceste
21:16
Senec
Prekážka na ceste
21:14
Ulica Svornosti
Iné nebezpečenstvo
20:17
Račianska
Práca na ceste
20:11
Račianska
Práca na ceste
19:17
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.