13 apríl 2018 - 14:26

Počas nedeľného protestu bude doprava v centre Bratislavy značne obmedzená, jazdite zodpovedne

Foto: Počas nedeľného protestu bude doprava v centre Bratislavy značne obmedzená, jazdite zodpovedne
Foto: ilustračná - facebook.com/policiaslovakia

V súvislosti s nedeľným protestom na Námestí SNP v Bratislave upozorňuje polícia aj na dopravné obmedzenia, s ktorými treba v centre hlavného mesta počítať. 15. apríla v čase od 15:00 do ukončenia zhromaždenia buú policajné hliadky usmerňovať a riadiť dopravu na niektorých úsekoch. Rovnako bude polícia dohliadať aj na pokojný  bezpečný priebeh protestov.

Doprava bude obmedzená predvšetkým na Námestí SNP, na Šafárikovom námestí, Štúrovej ulici, ako aj v priľahlých uliciach Starého mesta, najmä na Tobruckého ul., Dobrovičovej ul., Talerovej ul., Grosslingovej ul., Jesenského ul., Dunajskej ul., Kamennom nám., Špitálskej ul., Klobučníckej ul., Uršulínskej ul., Medenej ul. a Hurbanovom námestí.

„Vodičom, ktorí počas dňa budú parkovať na uvedených miestach odporúčame, aby si do 15.00 h preparkovali svoje vozidlá na iné miesta, nakoľko to už potom pravdepodobne nebude možné,“ informovala Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave. 

Dopravu na týchto miestach budú riadiť hliadky. Polícia vyzýva vodičov, aby rešektovali pokyny príslušníkov polície. Ak je to možné, na prejazd radšej využite inú trasu. 

Sledujte nás na Facebooku0 zdieľaní

Program kina