COVID-19 vývoj situácie v kraji

09 apríl 2016 - 14:15

Polícia vyzýva na spoluprácu svedkov tragickej dopravnej nehody na Ivánskej ceste

Foto: Polícia vyzýva na spoluprácu svedkov tragickej dopravnej nehody na Ivánskej ceste
Foto: KRPZ Bratislava

Odbor dopravných nehôd Krajského dopravného inšpektorátu KR PZ v Bratislave sa v rámci vyšetrovania okolností tragickej dopravnej nehody obracia so žiadosťou o pomoc na prípadných svedkov tejto nehody, ktorá sa stala dňa 01.04.2016 v čase o cca 20:49 hod v Bratislave na Ivánskej ceste smerom do mesta, pri zastávke MHD medzi Letiskom M.R. Štefánika a obchodným domom Galan.

Podľa doteraz vykonaného šetrenia na mieste nehody, k stretu chodca a osobného motorového vozidla zn. Mercedes došlo na vozovke v smere do centra mesta, kde chodec z doposiaľ presne nezistených príčin vošiel z pravej strany z pohľadu vodiča do jazdnej dráhy osobnému motorovému vozidlu zn. Mercedes Benz ( EČV-BA). Chodec zraneniam na mieste nehody podľahol, vodič zranenia neutrpel.

Následne vykonanou dychovou skúškou bolo požitie alkoholických nápojov u 59-ročného vodiča vylúčené. Odhadnutá výška škody na vozidle je 1.000,- €.

Ďalšie okolnosti sú predmetom vyšetrovania, v tejto súvislosti bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Odbor dopravných nehôd so sídlom na Osvetovej ulici č.4 v Bratislave týmto žiada svedkov dopravnej nehody o informácie k priebehu nehody, ktoré môžu poskytnúť osobne, prípadne telefonicky na čísle polície 158.
Dopravný servis
Lamačská cesta
Policajná hliadka
00:18
Lamačská cesta
Policajná hliadka
00:11
Lamačská cesta
Policajná hliadka
23:16
Račianska
Policajná hliadka
23:11
Lamačská cesta
Dopravná nehoda
22:17
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.