COVID-19 vývoj situácie v kraji

02 jún 2015 - 10:56

Letný žúr Fun rádio Dohoda tento rok v Malackách v Zámockom parku

Foto: Letný žúr Fun rádio Dohoda tento rok v Malackách v Zámockom parku
Foto: ilustračné

Aj tento rok prináša Fun rádio priaznivcom skvelej hudby a zábavy obľúbenú sériu štyroch najväčších letných žúrov Fun rádio Dohoda. Toto leto sa môžu festivaloví fanúšikovia tešiť na bohatú nádielku „funtastickej” hudby aj v Malackách.

Na pódiu Fun rádio Dohody sa už tradične predstavia vynikajúci slovenskí hudobníci a speváci na čele so žijúcou legendou Richardom Müllerom či festivalovými stálicami – skupinami HEX a Polemic, ktoré sú bezpochyby neodmysliteľnou súčasťou leta. Medzi headlinermi nesmie chýbať ani Majk Spirit. Že sa je na čo tešiť, sľubujú aj potvrdené vystúpenia hudobnej formácie AMO a „šaľenej” skupiny z Prešova Heľenine oči. No a zastúpenie bude mať aj nežnejšie pohlavie v podaní speváčok Kataríny Knechtovej a Zuzany Smatanovej.

Premiérovo si stage Fun rádio Dohody príde vyskúšať čerstvý držiteľ ocenenia OTO v kategórii spevák - Adam Ďurica. Tohtoročný line-up, taktiež po prvýkrát, osviežia kapely Lavagance, Smola a Hrušky, The Paranoid a po dvoch rokoch sa na najväčší letný žúr vráti aj skupina Peter Bič Project. Ako už býva zvykom, začiatok každej Dohody bude patriť lokálnym talentovaným kapelám. Tento rok sa na pódiu predstavia kapely Fishing Strip, Ranná nevoľnosť, Bod omylu, Pandora a skupina Yellowee.

Po koncertoch bude už štandardne nasledovať open-air tanečná párty pod taktovkou dvorného didžeja Fun rádia DJa Carla. Atraktívnym hudobným programom budú návštevníkov sprevádzať známi a obľúbení moderátori Fun rádia.

Aktuálny zoznam a poradie účinkujúcich v jednotlivých mestách spolu s ďalšími informáciami o podujatí nájdete na www.funradio.sk/dohoda alebo na Facebooku.

“Tešíme sa za našimi poslucháčmi na nové miesto – tento rok im hudbu, ktorú milujú, prinesieme do Žiliny,” uviedli organizátori podujatia.

Miesto a dátum konania:

Malacky, Zámocký park - sobota 8. august 2015

Miesto: -
Dátum: 23.07.2015 - 12:00

Dopravný servis
Lamačská cesta
Policajná hliadka
00:18
Lamačská cesta
Policajná hliadka
00:11
Lamačská cesta
Policajná hliadka
23:16
Račianska
Policajná hliadka
23:11
Lamačská cesta
Dopravná nehoda
22:17
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.