COVID-19 vývoj situácie v kraji

28 november 2017 - 11:36

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo na križovatke ulíc Trnavská a Rožňavská

Foto: Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo na križovatke ulíc Trnavská a Rožňavská
Foto: KR PZ Bratislava

Krajský dopravný inšpektorát v Bratislave hľadá svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo v piatok v ranných hodinách na križovatke ulíc Rožňavská a Trnavská v Bratislave.

Podľa doterajších informácií mal neznámy vodič na neznámom motorovom vozidle prechádzať z vedľajšej cesty, z Trnavskej ulice, na hlavnú Rožňavskú ulicu. Vošiel do jazdnej dráhy autobusu MHD. Vodič autobusu prudko zabrzdil v snahe vyhnúť sa zrážke s vozidlom, kvôli čomu jedna z cestujúcich utrpela ťažké zranenie. 

Polícia vyzýva svedkov, ktorí videli dopravnú nehodu a vedia poskytnúť bližšie informácie k jej priebehu, prípadne k doposiaľ neznámemu osobnému vozidlu, ktorého vodič by vedel prispieť k objasneniu tejto dopravnej nehody, aby tak urobili osobne na 3. výjazde odboru dopravných nehôd Krajského dopravného inšpektorátu KR PZ v Bratislave so sídlom na Račianskej ulici č. 147, prípadne telefonicky na čísle 09610 39568, alebo na známom bezplatnom čísle polície 158,“ uvádza hovorkyňa KR PZ v Bratislave, Lucia Mihalíková
Zdroj: KR PZ Bratislava

Dopravný servis
Lamačská cesta
Policajná hliadka
00:18
Lamačská cesta
Policajná hliadka
00:11
Lamačská cesta
Policajná hliadka
23:16
Račianska
Policajná hliadka
23:11
Lamačská cesta
Dopravná nehoda
22:17
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.