COVID-19 vývoj situácie v kraji

27 november 2017 - 15:41

Muž sa pokúsil vylúpiť banku, odišiel naprázdno a pátra po ňom polícia

Foto: Muž sa pokúsil vylúpiť banku, odišiel naprázdno a pátra po ňom polícia
Galéria: 3 fotky
Foto: KR PZ Bratislava

Okresné riaditeľstvo PZ v Bratislave I v súvislosti s vyšetrovaním zločinu lúpeže, ku ktorému došlo 9. novembra pátra po neznámom páchateľovi. Vyšetrovateľ sa obracia na verejnosť a žiada občanov o pomoc pri identifikácii páchateľa.

„Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania doposiaľ neznámy muž ozbrojený krátkou guľovou zbraňou vošiel do priestorov banky a pod hrozbou jej použitia požadoval od zamestnankyne vydanie finančnej hotovosti. Zamestnankyňa mu finančnú hotovosť odmietla vydať, na čo páchateľ z miesta odišiel na neznáme miesto. K zraneniu osôb v tejto súvislosti nedošlo,“ uvádza hovorca KR PZ v Bratislave, Michal Szeiff.

Páchateľ bol muž vo veku približne 30 rokov, vysoký zhruba 180 cm, štíhlej postavy, tmavšej pleti a vlasov tmavej farby. Na sebe mal tmavé oblečenie, bundu čiernej farby a na hlave tmavomodrú čiapku. Obuté mal biele tenisky. 

V prípade ak máte akékoľvek informácie o totožnosti hľadanej osoby, môžete ich nahlásiť polícii na bezplatnej linke 158, na čísle 09610 31 311 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. 

Zdroj: KR PZ Bratislava

Dopravný servis
Račianska
Práca na ceste
22:13
Štefánikova
Práca na ceste
22:10
Lamačská cesta
Práca na ceste
19:16
Dolnozemská cesta
Policajná hliadka
19:15
Karloveská
Stacionárny radar
18:18
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.