27 november 2017 - 15:41

Muž sa pokúsil vylúpiť banku, odišiel naprázdno a pátra po ňom polícia

Foto: Muž sa pokúsil vylúpiť banku, odišiel naprázdno a pátra po ňom polícia
Galéria: 3 fotky
Foto: KR PZ Bratislava

Okresné riaditeľstvo PZ v Bratislave I v súvislosti s vyšetrovaním zločinu lúpeže, ku ktorému došlo 9. novembra pátra po neznámom páchateľovi. Vyšetrovateľ sa obracia na verejnosť a žiada občanov o pomoc pri identifikácii páchateľa.

„Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania doposiaľ neznámy muž ozbrojený krátkou guľovou zbraňou vošiel do priestorov banky a pod hrozbou jej použitia požadoval od zamestnankyne vydanie finančnej hotovosti. Zamestnankyňa mu finančnú hotovosť odmietla vydať, na čo páchateľ z miesta odišiel na neznáme miesto. K zraneniu osôb v tejto súvislosti nedošlo,“ uvádza hovorca KR PZ v Bratislave, Michal Szeiff.

Páchateľ bol muž vo veku približne 30 rokov, vysoký zhruba 180 cm, štíhlej postavy, tmavšej pleti a vlasov tmavej farby. Na sebe mal tmavé oblečenie, bundu čiernej farby a na hlave tmavomodrú čiapku. Obuté mal biele tenisky. 

V prípade ak máte akékoľvek informácie o totožnosti hľadanej osoby, môžete ich nahlásiť polícii na bezplatnej linke 158, na čísle 09610 31 311 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. 

Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.

2 zdieľaní
Zdroj: KR PZ Bratislava
Dopravný servis
Einsteinova
Policajná hliadka
20:16
Einsteinova
Policajná hliadka
19:13
Senec
Policajná hliadka
18:16
Lamačská cesta
Policajná hliadka
17:14
Ulica Svornosti
Stacionárny radar
17:13
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina