27 november 2017 - 15:41

Muž sa pokúsil vylúpiť banku, odišiel naprázdno a pátra po ňom polícia

Foto: Muž sa pokúsil vylúpiť banku, odišiel naprázdno a pátra po ňom polícia
Galéria: 3 fotky
Foto: KR PZ Bratislava

Okresné riaditeľstvo PZ v Bratislave I v súvislosti s vyšetrovaním zločinu lúpeže, ku ktorému došlo 9. novembra pátra po neznámom páchateľovi. Vyšetrovateľ sa obracia na verejnosť a žiada občanov o pomoc pri identifikácii páchateľa.

„Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania doposiaľ neznámy muž ozbrojený krátkou guľovou zbraňou vošiel do priestorov banky a pod hrozbou jej použitia požadoval od zamestnankyne vydanie finančnej hotovosti. Zamestnankyňa mu finančnú hotovosť odmietla vydať, na čo páchateľ z miesta odišiel na neznáme miesto. K zraneniu osôb v tejto súvislosti nedošlo,“ uvádza hovorca KR PZ v Bratislave, Michal Szeiff.

Páchateľ bol muž vo veku približne 30 rokov, vysoký zhruba 180 cm, štíhlej postavy, tmavšej pleti a vlasov tmavej farby. Na sebe mal tmavé oblečenie, bundu čiernej farby a na hlave tmavomodrú čiapku. Obuté mal biele tenisky. 

V prípade ak máte akékoľvek informácie o totožnosti hľadanej osoby, môžete ich nahlásiť polícii na bezplatnej linke 158, na čísle 09610 31 311 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. 

2 reakcií
Zdroj: KR PZ Bratislava

Dopravný servis
Šancová
Prekážka na ceste
15:15
Senec
Policajná hliadka
15:12
Račianska
Jama na ceste
15:11
Staromestská
Stacionárny radar
14:17
Chorvátsky Grob
Jama na ceste
14:17
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.