COVID-19 vývoj situácie v kraji

23 november 2017 - 11:00

Vo Vrakuni pribudol nový FITPARK, v Bratislave sú obľúbené a čoraz viac vyhľadávané

Foto: Vo Vrakuni pribudol nový FITPARK, v Bratislave sú obľúbené a čoraz viac vyhľadávané
Foto: bratislava.sk

Hlavné mesto prostredníctvom mestskej organizácie Generálny investor Bratislava vybudoval v mestskej časti Vrakuňa nový Fitpark. Nachádza sa priamo v areáli Základnej školy na Žitňanskej ulici. Aj vďaka tomu budú môcť žiaci, a nie len oni, vo svjom voľnom čase cvičiť na tomto workoutovom mieste. Tento projekt sa stal víťazom v Občianskom rozpočte na tento rok v oblasti kultúra a šport, o ktorom verejnosť rozhodla prostredníctvom hlasovania začiatkom roka. 

Koncom leta sme začali budovať tri exteriérové fitnes zariadenia pre deti a jednu workoutovú zostavu s bezpečnostnou dopadovou plochou. Práce boli ukončené ešte v októbri, pričom deti môžu tieto zostavy už plnohodnotne využívať,“ informoval riaditeľ mestskej organizácie Generálny investor Bratislavy Vladimír Gašperák. Medzi obľúbenými fitnes zariadeniami sú ari-walker, bicykel, stepper či zostavy na posilňovanie. 

Hlavné mesto pokračuje v budovaní obľúbených workoutových zostáv, ktoré sú súčasťou detských ihrísk a sídlisk. Mestská organizácie Generálny investor Bratislavy tiež vybudovala niekoľko takýchto zostáv aj v mestskej časti Nové Mesto. Vybudované boli vo vnútrobloku na ulici Československých parašutistov a na Nobelovej ulici v blízkosti detského ihriska. Obe zostavy sú zamerané na cvičenie s vlastnou váhou tela, tzv. street workout zostavy.Zdroj: bratislava.sk

Dopravný servis
Lamačská cesta
Práca na ceste
19:16
Dolnozemská cesta
Policajná hliadka
19:15
Karloveská
Stacionárny radar
18:18
Gagarinova
Kolóna
18:17
Vrakuňa
Zver pri ceste
18:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.