VIDEO: Finančná správa hľadá nových zamestnancov, voľné miesta majú vo všetkých krajoch


Foto: VIDEO: Finančná správa hľadá nových zamestnancov, voľné miesta majú vo všetkých krajoch

Finančná správa SR má niekoľko voľných miest vo svojom úrade. Prácu ponúka vo všetkých ôsmich krajoch. Záujemcom sľubuje stabilné zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu. Finančná odmena sa skladá z funkčného platu a príplatkov. 

Funkčný plat sa pohybuje od 759 až do 1 340 eur, závisí od platovej triedy, do ktorej budete zaradení. Príplatky môžete dostať aj za počet odpracovaných rokov, vaše vzdelanie, prácu so psom, prácu s autom, nerovnomerný čas v službe či za prácu počas sviatkov, víkendov alebo v noci. 

Finančné riaditeľstvo zároveň ponúka svojim zamestnancom pružný mesačný pracovný čas, šesť týždňov dovolenky za kalendárny rok, platené voľno a ďalšie finančné benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy, odmeny pri životných jubileách, sociálnu výpomoc, príspevok na ošatenie a ďalšie. 

V Bratislavskom kraji hľadajú napríklad referenta odmeňovania, registrátora alebo správcu na daňovom úrade či kontrolóra. Tých, ktorí táto ponuka zaujala, musia vyplniť žiadosť do výberového konania, ktorú následne pošlú úradu. Nájdete ju na priloženom odkaze. Viac o pracovných ponukách nájdete tu.Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu