Desivé zábery z nehody pri Červeníku. Škody presahujú 200-tisíc eur, za volantom sedel 28-ročný Bulhar


Foto: Desivé zábery z nehody pri Červeníku. Škody presahujú 200-tisíc eur, za volantom sedel 28-ročný Bulhar Foto: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

Polícia aktuálne prešetruje včerajšiu dopravnú nehodu na diaľnici D1 ako trestný čin všeobecného ohrozenia. Spôsobil ju 28-ročný Bulhar, ktorý šoféroval Volvo V40 s nemeckými evidenčnými číslami po diaľnici D1 smerom z Piešťan na Trnavu.

Z doposiaľ nezistených príčin zišiel z diaľnice na odpočívadlo Červeník a vo vysokej rýchlosti narazil do tankovacích stojanov čerpacej stanice. Pri náraze rozmetal stojany a ich trosky poškodili nielen okolostojace autá, ale aj vchodové dvere a interiér čerpacej stanice. S autom nakoniec skončil až na neďalekom parkovisku.

Škody presahujú 200-eur

Pri nehode sa nikto nezranil, škody na majetku boli predbežne vyčíslené na viac ako 200-tisíc eur. Policajti mladého cudzinca podrobili dychovej skúške, s negatívnym výsledkom.


„Prípad si vzhľadom na okolnosti prevzal trnavský vyšetrovateľ, ktorý začal vo veci trestné stíhanie pre trestný čin všeobecného ohrozenia. Pri prehliadke vozidla policajti našli a zaistili aj viaceré predmety, ktoré by mohli súvisieť s trestnou činnosťou. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné poskytnúť bližšie informácie,“ informovala trnavská polícia.


 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu