Opitý vodič spôsobil nehodu na Einsteinovej ulici, 54-ročný muž nafúkal takmer 2 promile


Foto: Opitý vodič spôsobil nehodu na Einsteinovej ulici, 54-ročný muž nafúkal takmer 2 promile Foto: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Včerajšou zrážkou dvoch motorových vozidiel sa v bratislavskom kraji začali písať tohtoročné policajné štatistiky dopravných nehôd. Dopravní policajti boli v stredu 3. januára o 17:00 hod. vyslaní k dopravnej nehode, ktorá sa stala na Einsteinovej ulici v Bratislave v blízkosti obchodného centra. 

Obaja vodiči boli na mieste podrobení dychovej skúške, pričom u 54-ročného vodiča motorového vozidla značky Volkswagen skončila s pozitívnym výsledkom 1,98 promile.

54-ročný vodič bol obmedzený na osobnej slobode a následne mu bolo vznesené obvinenie z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Obvinený bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Pri dopravnej nehode sa žiadna osoba nezranila,“ opísala polícia v príspevku na sociálnej sieti.

Polícia naďalej upozorňuje vodičov, že jazdou pod vplyvom alkoholu ohrozujú svoj život a aj životy ostatných účastníkov cestnej premávky. Po požití alkoholu sa preto radšej šoférovaniu vyvarujte.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: