Polícia žiada o pomoc: Ukradol televízor a korčule, podľa záznamov kamier skryl veci pod tričko


Foto: Polícia žiada o pomoc: Ukradol televízor a korčule, podľa záznamov kamier skryl veci pod tričko
Galéria: 3 fotky
Foto: KR PZ Bratislava

Neznámy muž odcudzil z bufetu v jednej z ubytovní na Prievozskej ulici televízor a kolieskové korčule. Schoval si ich pod tričko a odišiel. Okrem toho vzal rôzne alkoholické a nealkoholické nápoje, čím spôsobil celkovú škodu cca 720 eur.

Ku krádeži došlo v čase od 8. do 11. júna. Doposiaľ neznámy páchateľ v tom čase poškodil plastové okno na bufete v ubytovni a vošiel ním dnu.

„Odtiaľ následne odcudzil televízor s uhlopriečkou 101 cm, jeden pár kolieskových korčulí a rôzne alkoholické a nealkoholické nápoje. Z miesta následne odišiel, pričom takýmto konaním bola spôsobená škoda v celkovej hodnote cca. 720 ,- €,“ informovalo Michal Szeiff, hovorca KR PZ Bratislava.


V súvislosti s vyšetrovaním trestného činu krádeže sa polícia obracia aj na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri identifikácií neznámeho muža, ktorého zachytili bezpečnostné kamery a ktorý by mohlo svojimi formáciami objasniť udalosť.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli polícii napomôcť pri vyšetrovaní môžete nahlásiť aj na bezplatnej linke 158, alebo osobne, na ktoromkoľvek policajnom oddelení.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Bratislava