Polícia hľadá svedkov nehody zo 17. mája, pri ktorej sa zranila cestujúca v trolejbuse č. 212


Foto: Polícia hľadá svedkov nehody zo 17. mája, pri ktorej sa zranila cestujúca v trolejbuse č. 212 Foto: KR PZ Bratislava

Dopravní policajti hľadajú svedkov nehody, v dôsledku ktorej sa poranila jedna z cestujúcich v trolejbuse.

K nehode došlo 17. mája krátko pred 17:00 v Bratislave na križovatke ulíc Prievozská a Bajkalská. Podľa doterajších informácií prechádzalo čierne auto zn. Mercedes po Bajkalskej ulici, kde pri odbočovaní na Prievozskú von z mesta nedalo prednosť v jazde trolejbusu č. 212.

Vodič trolejbusu musel prudko zabrzdiť, pričom spadla jedna z cestujúci a utrpela ľahké poranenia.


Polícia sa obracia na svedkov nehody. Akékoľvek informácie, ktoré by pomohli pri vyšetrovaní dopravnej nehody môžete nahlásiť aj na linke 158, ale aj osobne na polícii.

„Svedkov, ktorí videli v inkriminovanom čase na uvedenom mieste priebeh a okolnosti tejto dopravnej nehody, ktoré by prispeli k jej objasneniu, vyzývame, aby sa osobne prihlásili na Odbore dopravných nehôd Krajského dopravného inšpektorátu so sídlom na Osvetovej ulici č. 4 alebo na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru, prípadne tak urobili telefonicky na čísle 09610 32 555, 09610 32 550 alebo na bezplatnom čísle polície 158,“ uviedla Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ Bratislava. 


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Bratislava