Bratislavský majáles na Tyršovom nábreží sa začína už 4. mája, čakajú vás skvelé koncerty a zábava


Foto: Bratislavský majáles na Tyršovom nábreží sa začína už 4. mája, čakajú vás skvelé koncerty a zábava Foto: Mesto Bratislava

Už od 4. do 6. mája čaká všetkých záujemcov Bratislavský majáles 2018. Prídite sa aj vy zabaviť na Tyršovo nábrežie. Nebude chýbať bohatý hudobný program a skvelá zábava.

Bratislavský majáles je tradičný open air festival, ktorý každoročne otvára sezónu bratislavských kultúrno-spoločenských podujatí. Tak aj po minulé roky, aj tento rok prinesie zaujímavé koncerty hudobných hostí, kreatívny trh slovenského handmade dizajnu Májový džem a diskusné fórum Café Európa.

Organizátori nezabudli ani na deti a športovcov. Pripravené sú napríklad ukážky netradičných športov, hobby cyklopelotón Župná dvadsiatka, stánky občianskych aktivít a na záver “ohňostroj roka” na Dunaji.


Vstup na podujatie je voľný. Program sa začína už v piatok 4. mája o 12:00 a pokračovať bude až do 22:00. V sobotu a nedeľu sú brány festivalu otvorené od 10:00 do 22:00.

Čakajú na vás Jana Kirschner, Polemic, Jelen, Vec, Medial Banana, Bad Karma Boy, Szidi Tobias, Solid Move,Vrbovskí víťazi, Pressburger Klezmer Band a ďalší.

Festival Bratislavský majáles organizuje rovnomenné občianske združenie v spolupráci s Hlavným mestom SR Bratislava a Bratislavským samosprávnym krajom, Zastúpením Európskej komisie na Slovensku, Európskym parlamentom, reklamnými a mediálnymi partnermi.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo
Miesto: Tyršovo nábrežie, Bratislavav
Dátum: 04.05.2018 - 12:00    06.05.2018 - 22:00
Zdroj: Mesto Bratislava