Polícia hľadá svedkov nehody na Gagarinovej ulici, neznámy vodič narazil do reklamnej tabule a ušiel


Foto: Polícia hľadá svedkov nehody na Gagarinovej ulici, neznámy vodič narazil do reklamnej tabule a ušiel Foto: KR PZ Bratislava

Policajti pátrajú po svedkoch dopravnej nehody, pri ktorej neznámy vodič narazil do reklamnej tabule pri cestne na Gagarinovej ulici v Bratislave.

K nehode došlo 23. apríla okolo 16:30. Podľa doterajších informácií do tabule narazilo auto zn. Toyota Land Cruiser čiernej farby s bratislavskou značkou. Vodič šiel po Tomášikovej ulice v smere do centra a po prejdení pravotočivou zákrutou vyšiel na chodník, pričom narazil do reklamnej tabule neďaleko zastávky MHD Gagarinova. Vodič po náraze pokračoval v jazde smerom do centra mesta.

„Svedkov, ktorí videli v inkriminovanom čase na uvedenom mieste priebeh a okolnosti tejto dopravnej nehody, ktoré by prispeli k jej objasneniu, vyzývame, aby sa osobne prihlásili na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru, prípadne tak urobili telefonicky na čísle 09610 32 550, alebo na bezplatnom čísle polície 158,“ informovala Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave. 

Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Bratislava