Ružinovčania smútia za predajcom Note Bene Romanom, každý deň ho vídali s úsmevom na Solivarskej ulici


Zomrel predajca Nota Bene Roman zo Solivarskej ulice

Foto: Ružinovčania smútia za predajcom Note Bene Romanom, každý deň ho vídali s úsmevom na Solivarskej ulici
Foto: Nota Bene

Ružinovčania smútia za predajcom Nota Bene. Roman zomrel minulý týždeň a časopis pravidelne predával pred Tescom na Solivarskej ulici. Z jeho fotografie, ktorú časopis zverejnil, bol Roman ešte pomerne mladý človek. 

„Pred pár dňami nás navždy opustil náš milovaný predajca Roman. Roman bol dlhoročným a neodmysliteľným členom našej rodiny Nota Bene. Mnohí z nás ho poznali ako usmievavého predajcu pred Tesco Expres na Solivarskej ulici. Bol známy svojim optimizmom a láskou k životu. Pri stretnutiach vynikal slušnosťou a humorom. Ďakujeme ti, Roman, že si bol súčasťou našich životov a súčasťou Nota Bene. Tvoje spomienky a úsmev nám zostanú navždy v srdci. Odpočívaj v pokoji,“ uviedol časopis. 

Funguje od roku 2001 pod záštitou organizácie Proti prúdu. Jeho cieľom je pomôcť ľuďom bez domova opäť dôstojne žiť, mať stabilný príjem a znova sa začleniť do spoločnosti. Súčasťou Nota Bene je aj program bývanie, kde predajcom pomáhajú získať do prenájmu byt. 



Najnovšie zo Slovenska

Najnovšie v Bratislavskom kraji